blog background
 
poznaniak29: O Poznaniu rzeczy kilka i nie tylko
historia
metka_epoznan
Zielone światło
ok
7
not ok
0
liczba odsłon: 237
Odwiedziłem stronę, siepomaga.pl. Karol, Maja, Filipek, Marysia i wiele kruszynek i skarbów ich rodziców, które czekają na pomoc. Nasze działanie wspomaga, lecz nie załatwia do końca skali problemu. Problem z niesieniem pomocy ma nasze Państwo, a dokładniej politycy. Wyrachowanie czy wręcz stosowany przez nich "bandytyzm społeczny" przekładający się na podział na naszych i tych gdzie stoją tamci w innym miejscu, powoduje uprzywilejowanie tych co nie są przystosowani do altruizmu, a posiadających mocne cechy egoizmu a w skrajnych przypadkach, narcyzmu.
Praktycznie nie poruszam na blogu współczesnych problemów społecznych. Przeszłość nasza jest bogata w takie zachowania, które doprowadzały do przemian priorytetów w kształtowaniu społeczeństwa. Na chwilę obecną  kierunek obrany jest  na tylko jedną grupę społeczną. Forsowanie takiego kierunku powoduje osłabienie spójności narodowej, podatnej na wpływy innych nacji narodowych. 
Pojedynczo, nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim podopiecznym fundacji siepomaga.pl i  tu apel : fundacja działa na terenie Poznania w naszym " fyrtlu" wspomóżmy ją i dajmy świadectwo naszego działania w sposobie umiejscowienia informacji o fundacji na portalach społecznościowych. Choć, tyle zróbmy dla tych podopiecznych "Się Pomaga", zapalmy dla nich też zielone światło , w dalszym życiu pełnym osobistych marzeń.
pozdrawiam poznaniak29
 
WASZE KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ | Jesteś niezalogowany, Twój nick będzie poprzedzony ~zaloguj | zarejestruj
Liczba znaków do wykorzystania: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum
Do poprawnego działania mechanizmu dodawania komentarzy wymagane jest włączenie obsługi ciasteczek.