Pogoda jutro Pogoda Poznań
-1-5
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
Od 28 września 2017 do 21 stycznia 2018 roku w CK Zamek będzie można oglądać wystawę dzieł Fridy Kahlo i Diego Rivery z kolekcji Jacquesa i Natashy Gelmanów oraz prac z kolekcji prywatnych i muzeów w Meksyku, Niemczech i Polsce. To pierwsza wystawa artystów w naszym kraju. Zapraszamy!
event
Do 28 lutego można się zgłaszać do XV edycji Konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Konkurs adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.
event
Na przełomie 2017 i 2018 roku w naszym województwie odbywać się będzie I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowana przez straż miejską i Wyższą Szkołę Bankową. Najlepsi uczniowie, wyłonieni w drodze dwustopniowych eliminacji, zostaną zakwalifikowani do finału, który odbędzie się wiosną.
event
22 stycznia o 19.00 w Teatrze Wielkim odbędzie się spektakl Och Teatru z Warszawy „Maria Callas. Master Class”. W roli Callas zobaczymy Krystynę Jandę. To wielokrotnie nagradzany, grany na całym świecie tekst o miłości do sztuki, do muzyki. Zapraszamy!
event
23 stycznia o 18.00 na Scenie Nowej CK Zamek odbędzie się kolejne spotkanie w ramach Seryjnych poetów. Tym razem gośćmi Piotra Śliwińskiego będą Szczepan Kopyt z wyborem swoich wierszy „Wypisy dla klas pracujących” i Artur Szlosarek także z wyborem wierszy pod wspólnym tytułem „Późne echo”.
event
27 stycznia i 4 lutego w Poznaniu odbywać się będą koncerty zespołu Musica Graciana w programie Pubblicato in Venezia. To wybór muzyki wydanej w XVII-wiecznej Wenecji. Wstęp wolny. Zapraszamy!
event
27 stycznia o 11.00 w Auli UAM odbędzie się koncert karnawałowy Tańce nie do tańca w ramach 50. sezonu Pro Sinfoniki. W programie m.in. tańce słowiańskie, węgierskie czy połowieckie. Zapraszamy!
event
W dniach 1-4 lutego w Auli AWF odbywać się będzie kolejna edycja Festiwalu Na Szage. To spotkanie ludzi drogi i wszystkich tych, którym bliskie jest piękno przyrody, doświadczanie obcych kultur, przeżywanie przygód. Głównym celem jest propagowanie idei dzielenia się wrażeniami z wypraw i podróży.
event
7 lutego w II LO w Poznaniu odbędzie się Koncert charytatywny, którego celem jest wsparcie Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez siostry Serafitki. Koncertowi towarzyszyć będzie aukcja przekazanych przez darczyńców przedmiotów oraz loteria fantowa.
event
11 lutego w hali Arena odbędzie Visual Concert: The World - Koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. Blisko 50-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń w rytm filmowego obrazu. Zapraszamy!
11 lutego w klubie Blue Note wystąpi duet Chris Schittulli & Bogdan Hołownia. Francuski wokalista i polski pianista jazzowy zaprezentują niebanalny repertuar o miłości, po francusku z polską nutą i dialogiem pełnym poczucia humoru. Zapraszamy!
event
24 lutego w Kinepolis na poznańskim Franowie odbędzie się impreza Fun Fest - festiwal młodych miłośników komiksów, gier i kina. W ramach imprezy funkcjonować będą strefy Play (gry planszowe), Hero (kącik dla najmłodszych) oraz Cyber (gry VR). Nie zabraknie konkursu cosplay, prelekcji i stoisk tematycznych.
event
8 marca w Teatrze Ósmego Dnia premiera spektaklu Argentyna. To opowieść o miłości i tęsknocie, która wraz z rzeszami imigrantów przypłynęła do Buenos Aires w poszukiwaniu lepszego życia. W poszukiwaniu szczęścia. Zapraszamy.
901 tysięcy czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Bartosz Stańda, Szymon Kaczmarek
redakcja
Piotr Gębura, Tomasz Płuciennik
IT