Pogoda jutro Pogoda Poznań
2514
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
21 i 22 lipca w Hotelu Edison w Baranowie odbędzie się Edison Festival - Taste the Music. Usłyszymy zarówno najpopularniejszych artystów takich jak Ania Dąbrowska czy Kortez, jak i wschodzące gwiazdy - na scenie pojawią się m.in. Bovska i Kasia Lins. Zapraszamy!
event
21 lipca w kościółku w Nekielce wystąpi Piotr Machalica, aktor oraz wykonawca piosenki aktorskiej. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00.
event
1 lipca 2018 rozpoczyna się Joga przy Fontannie, czyli cykl cotygodniowych zajęć jogi na świeżym powietrzu. Bezpłatne zajęcia będą się odbywały w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 1 lipca do 26 sierpnia) o godzinie 9:00.
event
31 lipca w Urzędzie Miasta odbędzie się koncert kameralny w mistrzowskim wykonaniu amerykańsko-polskiego duetu: pianisty Matthew Bengtsona i skrzypaczki Blanki Bednarz – wybitnych artystów i aktywnych promotorów muzyki Karola Szymanowskiego w USA.
event
W dniach 11 - 19 sierpnia w Wielkopolsce odbywać się będzie XVIII edycja Światowego Przeglądu Folkloru INTEGRACJE. Po raz kolejny publiczność będzie mogła podziwiać tancerzy z całego świata. Zapraszamy!
event
W dniach 17 sierpnia - 3 września w Wielkopolsce odbywać się będzie kolejna edycja festiwalu Akademia Gitary. W programie m.in. koncert „Perły baroku” oraz występ Dominica Millera, jednego z najpopularniejszych gitarzystów rockowo-jazzowych na świecie.
event
31 sierpnia o 20.00 w Auli UAM odbędzie się koncert Dominica Millera w ramach festiwalu Akademia Gitary. Miller to jeden z najpopularniejszych gitarzystów rockowo-jazzowych na świecie, a także kompozytor i producent muzyczny.
event
W maju w Poznaniu rozpoczną się obchody XXI Dni Lwowa i Kresów. W programie są m.in. Jarmark Galicyjski oraz Piknik Lwowski na Starym Rynku, a także wystawa „Poznań-Lwów – miasta kresowe”. Zapraszamy!
event
23 września w Auli UAM odbędzie się kolejny Speaking Concert, tym razem pod tytułem Sex, drugs and classical music. W programie historie powstania kilku arcydzieł stworzonych przez nadwrażliwych kompozytorów. Zapraszamy.
event
7 i 8 października w Teatrze Muzycznym odbywać się będzie XVI Festiwal Zostań Gwiazdą Kabaretu. W programie m.in. Przegląd Konkursowy o Nagrodę im. Bohdana Smolenia, w którym wezmą udział 4 kabarety: Szymon Łątkowski, Kabaret Z Konopi, Kałasznikof i Weźrzesz. Zapraszamy!
1 mln 148 tysięcy czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Bartosz Stańda, Szymon Kaczmarek, Szymon Woźniak
redakcja
Tomasz Płuciennik
IT