Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Głogowska/Hetmańska: pęknięcie szyny. „Nie zagraża bezpieczeństwu”

KaT
środa, 6.04.2016 r.
godz. 11.22
KaT | środa, 6.04.2016 r., godz. 11.22
Głogowska/Hetmańska: pęknięcie szyny. „Nie zagraża bezpieczeństwu”
fot. czytelnik

W pobliżu skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej nasz czytelnik zauważył pęknięcie szyny na torowisku tramwajowym. Zgłosił to MPK, ale interwencji nie podjęto. Przewoźnik wyjaśnia, że takie pęknięcie nie stanowi zagrożenia, a remont tego fragmentu torowiska jest planowany na czerwiec.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O sprawie poinformował nas czytelnik. - Od jakiegoś czasu jest spore pęknięcie szyny w rejonie skrzyżowania ulic Głogowskiej i Hetmańskiej. Konkretnie na przystanku w stronę Rynku Łazarskiego vis a vis Lewiatanu - pisze. - Pisałem do MPK, ale kompletna ignorancja (…). A później dziwimy się, że co chwilę tramwaje się wykolejają - dodaje.

Iwona Gajdzińska z MPK zapewnia, że pęknięcie to nic groźnego. - Pękniecie widoczne na zdjęciu nie zagraża bezpieczeństwu przejazdu, a stan torowisk monitowany jest przez nasze służby. Tuż po państwa interwencji ponownie sprawdziliśmy stan torowiska - mówi.

- Roboty związane z wymianą zwrotnic w węźle Głogowska/Hetmańska od strony Rynku Łazarskiego planowane są na czerwiec tego roku - kończy Gajdzińska.

Reklama