Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Przybyszewskiego: od poniedziałku remont torowiska. Utrudnienia także dla kierowców!

KaT
piątek, 28.04.2017 r.
godz. 13.40
KaT | piątek, 28.04.2017 r., godz. 13.40
Przybyszewskiego: od poniedziałku remont torowiska. Utrudnienia także dla kierowców!
fot. MPK Poznań

W najbliższy poniedziałek, 1 maja, rozpocznie się remont fragmentów torowiska na ulicy Przybyszewskiego. Z utrudnieniami muszą się liczyć nie tylko pasażerowie komunikacji miejskiej, ale też kierowcy.

Prace prowadzone przez MPK będą trwały do 11 maja włącznie. - Prace obejmą przejazdy przez torowisko na skrzyżowaniach z ulicami Marcelińską i Szamarzewskiego. Zostanie tam wymienione torowisko i nawierzchnia drogi przy torach - informuje Zarząd Transportu Miejskiego. W związku z tym inaczej kursować będą linie nr 7, 45, 69 i 93. Więcej TUTAJ.

Z utrudnieniami muszą też liczyć się kierowcy. - Czasowo zamknięte dla pojazdów zostaną przejazdy na wprost i w lewo przez torowisko na skrzyżowaniach z ul. Marcelińską i Szamarzewskiego oraz ograniczona zostanie prędkość pojazdów w rejonie prac - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Objazdy zamknięcia ul. Marcelińskiej wytyczono przez rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską. Objazdy zamknięcia ul. Szamarzewskiego wytyczono przez ul. Dąbrowskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską - dodaje. Utrudnienia dla kierowców potrwają do 8 maja.

Reklama