Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -7
Reklama

Tragedia w Witaszycach. W domu ujawniono dwa ciała

j
poniedziałek, 12.02.2018 r.
godz. 18.34
j | poniedziałek, 12.02.2018 r., godz. 18.34
Tragedia w Witaszycach. W domu ujawniono dwa ciała
fot. Mateusz Gawarecki, archiwum

Zwłoki kobiety i mężczyzny zostały ujawnione w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Witaszyc w powiecie jarocińskim.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
-3°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1008 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W poniedziałek do policjantów zwrócili się pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, którzy od kilku dni nie mogli skontaktować się z małżeństwem, które korzystało z pomocy ośrodka.

Na miejsce wezwani zostali policjanci jednak drzwi nadal nikt nie otwierał. W końcu o pomoc w otwarciu mieszkania poproszeni zostali strażacy. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania w jednym z pomieszczeń – w łóżku ujawniono dwa ciała – 57-letniej kobiety i jej 54-letniego męża – mówi mł. asp. Agnieszka Zaworska, oficer prasowy policji w Jarocinie. Oględziny przeprowadzone na miejscu wstępnie wykluczyły, aby do śmierci małżeństwa przyczyniły się osoby trzecie. Wstępnie przyjęto, że powodem śmierci mogło być zatrucie czadem. Na miejsce został wezwany też mistrz kominiarstwa, który sprawdzi czy w domu mogło dojść do ulatniania się tlenku węgla. Ostatecznie przyczynę śmierci potwierdzi sekcja zwłok – dodaje.

Reklama