Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Poznanianka zagra w hollywoodzkiej megaprodukcji u boku Nicole Kidman

red
czwartek, 9.08.2018 r.
godz. 13.29
red | czwartek, 9.08.2018 r., godz. 13.29
Poznanianka zagra w hollywoodzkiej megaprodukcji u boku Nicole Kidman
Natalia Safran na planie filmu Aquaman

To może być największy hit kinowy nadchodzącego sezonu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Aquaman to najprawdopodobniej najdroższa produkcja jaka zostanie w tym roku wyprodukowana na świecie. Za kilkaset milionów dolarów powstaje właśnie film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterze o imieniu Aquaman. W rolach głównych występują: Jason Momoa, Amber Heard, Patrick Wilson, Willem Dafoe, Yahya Abdul-Mateen II, Temuera Morrison, Dolph Lundgren i Nicole Kidman. Na ekranie pojawi się także poznańska aktorka i piosenkarka Natalia Safran, która wcieli się we władczynię podwodnego królestwa (Fisherman Kingdom). Jej ekranowym mężem będzie Djimon Hounsou, znany z takich obrazów jak ‚Armistead', 'Strażnicy Galaktyki', 'Krwawy Diament'.

Natalia Safran urodziła się w 1970 roku Poznaniu, od paru lat mieszka w Los Angeles. W 2001 zadebiutowała  na ekranie w komedii romantycznej "Powiedz tak". Natalia także śpiewa, ostatni jej utwór nazywa się Frederique (zobacz klip).

Premiera filmu Aquaman na świecie, ale także w Polsce będzie miała miejsce 21 grudnia 2018 roku. Dystrybutorem filmu jest Warner Bros.

Reklama