Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Papuga za kratkami? Poznańska policja uratowała marznącego ptaka

sw
piątek, 11.01.2019 r.
godz. 20.30
sw | piątek, 11.01.2019 r., godz. 20.30
Papuga za kratkami? Poznańska policja uratowała marznącego ptaka
fot. Wielkopolska Policja @ FB

Papużka błąkała się po ul. Gwarnej, w centrum miasta - ewidentnie zziębnięta i przestraszona. Sytuacja ptaka przykuła uwagę jednej z poznanianek.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Dzisiaj w południe policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu zostali poproszeni przez pewną panią o nietypową interwencję - tak wielkopolscy policjanci relacjonują sytuację z modrolotką czerwonoczelną, bo właśnie tak nazywa się gatunek ptaka uratowanego przez funkcjonariuszy. - Policjanci zabrali ją do ciepłego radiowozu i zawieźli do siedziby Strażników Miejskich. Stamtąd trafiła do Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej - czytamy dalej w relacji na facebookowej profilu Wielkopolska Policja.

Służby poszukują właścicieli zbłąkanego ptaka. - Może jakieś dziecko czeka na zielono-żółtego przyjaciela? - pytają w poście policjanci. Wpis skomentował rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Poznaniu, mł. insp. Andrzej Borowiak. - Stawiam dolary przeciw orzechom, że właściciel się znajdzie szybciej, niż się wszystkim wydaje - napisał ze swojego prywatnego konta.

 

Reklama