Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Próbował ukraść dwie butelki whiskey. Doszło do szarpaniny pomiędzy złodziejem, ochroną i klientami sklepu

BS
czwartek, 14.02.2019 r.
godz. 19.15
BS | czwartek, 14.02.2019 r., godz. 19.15
Próbował ukraść dwie butelki whiskey. Doszło do szarpaniny pomiędzy złodziejem, ochroną i klientami sklepu
fot. policja

W minioną środę na terenie jednego z marketów w Szamotułach doszło do próby kradzieży dwóch butelek whiskey. W trakcie próby zatrzymania doszło do szarpaniny z udziałem złodzieja, ochrony i innych klientów.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło w środę po południu - Kierowniczka marketu zauważyła, że w sklepie przebywa podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Kobieta poinformowała ochronę, żeby mieli na niego „oko”. Pracownik ochrony obserwował mężczyznę, który do torby schował dwie butelki whisky oraz wziął do ręki jogurt. Mężczyzna podszedł do kasy i zapłacił tylko za jogurt - relacjonuje Ewelina Grabowa z miejscowej policji.

Ochrona sklepu podjęła próbę zatrzymania mężczyzny, ale ten próbował uciec. Do akcji włączyli się klienci obserwujący sytuację i wspólnie z ochroniarzami przytrzymali złodzieja do czasu przyjazdu policji. Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Wronek i osadzili go w areszcie. Szybko okazało się, że mężczyzna już kilka dni wcześniej dokonał podobnej kradzieży na terenie innego sklepu.

Teraz mężczyzna odpowie za kradzież rozbójniczą. Grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama